^Back To Top

Nasza firma

Nasza firma mieści się w Świnnej Porębie. Produkcją mebli zajmujemy się już od kilkunastu lat, profesja ta przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Przez pierwsze kilkanaście lat nasze meble sosnowe i brzozowe, eksportowane były wyłącznie na rynek zachodni. Dopiero od początku tego roku (2010), ze względu na bardzo duże zainteresowanie, postanowiliśmy spróbować sił na rodzimym polskim rynku. Na początku nasza sprzedaż opierała się głównie o portal allegro.pl, ale gdy sprzedaż przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, uruchomiliśmy własną platformę "zrobioneZdrewna.pl" oraz "meblebrzozowe.pl".

Solidność wykonania, najwyższa jakość drewna, nowoczesne maszyny, własny tartak oraz suszarnie z nagrzewnicami bimetalicznymi pozwalają nam produkować meble najwyższej jakości w swojej klasie
(jakość kl. 1)


Szeroka flota samochodów dostawczych natomiast pozwala nam maksymalnie skrócić czas oczekiwania na meble oraz zapewnić ich bezpieczny transport do klienta.

Dlaczego nasze meble są najwyższej jakości?
Składa się na to bardzo wiele czynników. Jednym z ważniejszych jest fakt posiadania własnych tartaków, dzięki czemu drewno,
z którego produkujemy meble rzeczywiście posiada najwyższą jakość, nie zaś taką, jaką aktualnie oferuje nam dany tartak.

Niższą klasę drewna wykorzystujemy do produkcji palet przemysłowych, gdzie najważniejszym kryterium jakości jest solidność wykonania, a nie jakość drewna.

Kolejną ważną kwestią jest wykwalifikowana kadra , którą w większości tworzą absolwenci Technikum Stolarskiego w Makowie, cieszącego się renomą w tej dziedzinie kształcenia.

Dzięki wyżej wymienionym czynnikom, nowoczesnemu parkowi maszyn (m.in. obrabiarki CNC) oraz suszarniom z nagrzewnicami bimetalicznymi możemy uzyskać jakość, z której jesteśmy dumni i która jest gwarancją satysfakcji klientów.