^Back To Top

Meble strukturyzowane

Meble strukturyzowane
   Strukturyzowanie mebli to proces mający na celu utworzenie zagłębień, rowków i nierówności na powierzchni drewna. Tak przygotowane drewno służy jako materiał do produkcji mebli. Meble zyskują unikalny charakter, wyglądają niczym stare meble sprzed kilkudziesięciu lat.

   Strukturyzacja drewna to proces, w którym uzyskuje się niejednorodną strukturę powierzchni mebli. Zaawansowane technologicznie maszyny wyrywają z drewna fragmenty o mniejszej gęstości pozostawiając te bardziej twarde. Powstała w ten sposób struktura nadaje meblom wyjątkowego stylu, który cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Meble strukturyzowane to meble najczęściej woskowane. O procesie woskowania mebli można przeczytać na blogu: woskowanemeble24.pl.

TAGI:
strukturyzowanie mebli, meble strukturyzowane, meble rustykalne, meble woskowane, stare meble, meble postarzane.


Mateusz Surmiak

O autorze: Mateusz Surmiak - z wykształcenia matematyk, z zamiłowania technolog drewna. Zarządza produkcją i logistyką przedsiębiorstwa Made of Wood Group. Z matematyczną dokładnością koordynuje i nadzoruje realizację zadań produkcyjnych oraz przebieg procesu technologicznego. Wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem, niemal na każdym szczeblu produkcji, pozwala zaoferować klientom produkty najwyższej jakości. Prywatnie zapalony piłkarz ligi amatorskiej.

Dołącz do Mateusza Surmiaka na Google+

Strona: www.zrobionezdrewna.pl